Taras z płyt betonowych

Taras to jedno z tych miejsc, które nieustannie narażone jest na działanie skrajnych warunków atmosferycznych, a także na duży nacisk wywoływany przez ciężkie przedmioty, takie jak na przykład solidny grill z kostki. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest taras z płyt betonowych, czyli zrobiony z solidnego materiału, któremu nie straszne ciężkie warunki. Tym bardziej, że beton coraz częściej wkracza do architektury i nie kojarzy się już wyłącznie z surowością. Jego trwałości towarzyszyć mogą finezyjne wzory, ciekawe grawery, nietypowe kształty oraz formy, a także ciepłe oraz zimne kolory.

Jakie są więc plusy tarasu z płyt betonowych? Po pierwsze jest on łatwy w aranżacji, o ile robi to profesjonalista. Można go też dowolnie dociąć, tak, by stworzyć konkretną formę, stworzyć taras klasyczny, prostokątny, okrągły lub nieregularny. Położony bezpiecznie pod dachem lub pozbawiony tego typu ochrony. Beton jest też bardzo trwały, a producent dodatkowo zabezpieczył go powłokami odpychającymi wodę oraz dodatkowymi warstwami ochronnymi. Dzięki temu nie niszczy się pod wpływem deszczu czy śniegu. Jest też odporny na standardowe zniszczenia mechaniczne i nie widać na nim rys czy innych wad tego typu.

Ciekawy taras z płyt betonowych. Nowocześnie czy klasycznie?

Taras z płyt nie musi być nudny. Przeciwnie. Może być bardzo oryginalny, wyglądać klasycznie i elegancko lub nowocześnie oraz niepokornie. Tym bardziej, że płyty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, mają różne faktury oraz wzory. Znajdą Państwo u nas produkty standardowe, wyglądające jak płyty grafitowe, ale zobaczą Państwo też płyty imitujące drewno oraz kamień w różnych odcieniach. Wybór jest naprawdę duży. Przykładem są artykuły w odcieniu czerni, grafitu, szarego, miedzi, w kolorze perłowym, beżowym czy ceglanym. Co więcej, wszystkie płyty barwione są profesjonalnymi specyfikami, które przez lata zachowują oryginalny, pierwotny odcień i nie ścierają się pod wpływem czynników atmosferycznym czy mechanicznych.

Płyta betonowa - sposób na szybką zmianę tarasu

Tego typu taras można przygotować łatwo i szybko. Wystarczy wstępny projekt oraz wybór konkretnej płyty. Produkty dotniemy wedle potrzeb i dostarczymy. Pomożemy też z doborem odpowiedniej ilości oraz wielkości płyt. Od lat zajmujemy się dostarczaniem kostki brukowej oraz płyt betonowych dla osób prywatnych i dla firm, dlatego te produkty nie mają przed nami tajemnic. Bez problemu doradzamy naszym Klientom i pomagamy im w spełnieniu swoich marzeń. Dzięki nam zyskają Państwo idealny, wygodny oraz wytrzymały taras, na którym będzie można mile i ciekawie spędzić czas przy dobrej pogodzie.