Nowoczesne

Beton dzięki swoim wyjątkowym właściwościom ? trwałości i dużej wytrzymałości - jest często wykorzystywany do tworzenia różnego rodzaju konstrukcji. Nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki temu może nam służyć przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne i nie wymaga specjalnej pielęgnacji. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. nowoczesne ogrodzenia betonowe, które są nie tylko odporne i trwałe, ale również niezwykle estetyczne. Odporność na wilgoć, mróz, wysoką temperaturę i upływający czas to niewątpliwie największa zaleta tego typu konstrukcji. W Pok-Bruk zapewniamy Państwu rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne ogrodzenia betonowe

Zajmujemy się produkcją i montażem ogrodzeń od wielu lat, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania, które zyskają sympatię Klientów ceniących estetykę oraz funkcjonalność. Beton powstaje w wyniku mieszanki, która jest podatna na formowanie, co ułatwia uzyskiwanie wyjątkowych kształtów. Nowoczesne projekty ogrodzenia zakładają wiele możliwości uzyskania ciekawych i oryginalnych konstrukcji, co idealnie wpasowuje się w aranżację terenów zielonych zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i np. ogrodów prywatnych.

Nowoczesne ogrodzenia betonowe

Zwolennicy ogrodzeń betonowych są w stanie dostrzec same zalety betonowych konstrukcji. Jako specjaliści znamy nasze produkty od podszewki, dlatego możemy zagwarantować, że wszystkie rozwiązania są solidne, funkcjonalne, praktyczne i estetyczne. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy bogaty wybór wzorów, kształtów, rozmiarów i stylów. Ogrodzenie może mieć wysokość i długość uzależnioną od powierzchni terenu, na którym ma się znajdować.

Zakup ogrodzenia z betonu to inwestycja na lata. Jego montaż nie zajmuje dużo czasu, ale w związku z wielkością i wagą całej konstrukcji, przewóz musi odbywać się w ściśle określonych warunkach. Jako specjaliści zapewniamy kompleksową usługę realizacji, dowozu, jak i montażu ogrodzeń. Ustalamy szczegóły dotyczące konkretnych wymiarów, a następnie umawiamy się na montaż płotu.

Ogrodzenie z betonu jest solidne i trwałe, dlatego warto przemyśleć wybór konkretnego wzoru, tak by był on spójny z wizualizacją ogrodu, parku, czy budynku. Jeśli Klient zdecyduje się na ogrodzenie w kolorze naturalnego betonu, to zyskuje również możliwość zmiany odcienia ogrodzenia na dowolny inny kolor. Farbowanie jest też możliwe w przypadku kolorowego betonu, jednakże ilość warstw nowej farby może być wówczas zwiększona.

Pokaż:
21 42 63