Kielce

Jeszcze do niedawna ogrodzenia betonowe kojarzone były z topornymi i nieestetycznymi, ciężkimi murami. Dziś coraz chętniej są wykorzystywane w zabudowaniach prywatnych, komercyjnych, jak i przestrzeniach publicznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technik tworzenia konstrukcji betonowych oraz wzornictwa inspirowanego aktualnymi trendami, możemy Państwu zaproponować estetyczne i modne ogrodzenia betonowe, które doskonale będą pełnić swoją rolę. Popularność ogrodzeń z betonu jest związana z trendem estetyki minimalizmu i nowoczesnej surowości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - przyjmujemy zamówienia m.in. od osób zamieszkujących Kielce.

Podążając za trendami w budownictwie oraz aranżacji wnętrz szybko można zauważyć, jak cenione stały się w ostatnim czasie naturalne materiały - stąd też popularność różnego rodzaju konstrukcji, jak i płyt betonowych. Naszym Klientom oferujemy szereg rozwiązań dopasowanych do indywidu-alnych potrzeb. W Pok-Bruk mogą Państwo zakupić zarówno standardowe konstrukcje wykonane z szarego betonu, jak i barwione pustaki, których kolor i wzór jest dodatkowym atutem.

Ogrodzenie betonowe wylewne i prefabrykowane

Jako specjaliści możemy zagwarantować naszym klientom dostęp do ogrodzenia wykonanego z betonu, które zapewnia długą i satysfakcjonującą eksploatację. Dysponujemy dwoma rodzajami ogrodzeń. Wylewne powstają podobnie jak tradycyjne konstrukcje betonowe, czyli za pomocą deskowania. W murze tworzy się filary i wylewa się stopy fundamentowe, a pod przęsłami muru, ławy. Aby beton nie pękał, tworzone są szczeliny o specjalnej grubości co około 10 metrów - w tych miejscach umieszcza się listwy lub taśmy z tworzywa sztucznego.

Ogrodzenie betonowe prefabrykowane powstaje z gotowych już paneli i może występować w formie zabudowania pełnego lub jako abażur. Jego długość wynosi około 2 metrów, a powierzchnię można malować specjalną farbą na dowolnie wybrany kolor. Montaż paneli prefabrykowanych uzupełnia się dodatkową zaprawą cementową. Cechą charakterystyczną tego rozwiązania jest szybki i bezproblemowy montaż oraz wyjątkowa trwałość.

Ogrodzenia betonowe - Kielce

Ogrodzenia betonowe, oferowane m.in. naszym Klientom w Kielcach mają szerokie zastosowane w budownictwie prywatnym i komercyjnym. Dzięki swojej trwałej konstrukcji są bardzo solidne i są w stanie wytrzymać nawet kilkanaście lat. Beton wykazuje dużą odporność i trwałość, dlatego rozwiązanie to jest tak chętnie wybierane. Naturalny materiał, trwałość, atrakcyjna cena i estetyka to cechy, które w szczególny sposób przemawiają za wyborem ogrodzenia wykonanego z betonu.