Dwustronne

Ogrodzenia betonowe dwustronne to podwójna estetyka i podwójna wytrzymałość. W standar-dowym rozwiązaniu tłoczony wzór, czyli główna ozdoba konstrukcji znajduje się na jednej stronie. W przypadku dwustronnego ogrodzenia po obu stronach cała konstrukcja wygląda równie estetycz-nie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdują się rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Formy i kształty ogrodzeń betonowych dostępne są w różnych wzorach i odcieniach. Gwarantujemy satysfakcję z zakupów i atrakcyjne ceny. Przyjmujemy zamówienia z terenu całego kraju. Zapraszamy do kontaktu!

Trwałe i popularne rozwiązanie

Ogrodzenia betonowe dwustronne są jedną z chętniej wybieranych konstrukcji montowanych w obrębie posesji prywatnych, instytucji publicznych i budynków o charakterze komercyjnym. W po-równaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami, np. siatką, jako konstrukcja odgradzająca wykazuje zdecy-dowanie większy stopień odporności na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne. Ogrodzenia np. z drewna wymagają stałej pielęgnacji i konserwacji, natomiast beton nie wymaga od nas dodatkowej ?opieki?.

Podstawowe zalety, jakimi wyróżnia się płot betonowy to między innymi trwałość, która sprawia, że jest to inwestycja na kilka, a nawet kilkanaście lat. Jest skuteczną barierą przed spojrzeniami są-siadów lub przechodniów. Ponadto jest trwałym zabezpieczeniem przed wandalami i włamywacza-mi. Bogactwo wzorów, które znajdują się w naszej w ofercie sprawia, że takie ogrodzenie idealnie wpasowuje się w aranżację nowoczesnego budownictwa.

Ogrodzenia betonowe dwustronne

Dwustronne ogrodzenie to konstrukcja, w którą zdecydowanie warto zainwestować. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W Pok-Bruk oferujemy rozwiązania, które sprawdzą się w każdych warunkach i na terenie każdej posesji. Sprawdź naszą ofertę i wybierz model ogrodzenia betonowego, które będzie tworzyło spójną całość z estetyką elewacji oraz będzie dopasowane do aranżacji terenu zielonego. Działamy na rynku już od wielu lat i od początku naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów. W każde zlecenie wkładamy nasze zaangażowanie i pasję.

Pokaż:
21 42 63