Kostka brukowa

Solidna, elegancka i stylowa kostka brukowa

Kostka brukowa to najpowszechniej wykorzystywany materiał do budowy chodników, podjazdów, dekoracji ogrodowych czy tarasów. Popularność kostki brukowej nie wzięła się z nikąd. Tego typu produkt zasłynął dzięki doskonałemu połączeniu funkcjonalności, elegancji, wytrzymałości. Jest też stosunkowo niedrogi w porównaniu z innymi cenionymi materiałami. Każdy producent kostki stosuje nieco inne metody, wprowadza nowe pomysły, barwniki czy technologie. W Pok-Bruk polegamy jedynie na najlepszych, dlatego tanio dystrybuujemy kostki brukowe firmy Jadar. Jest to marka o ugruntowanej pozycji na rynku, która z każdym rokiem udoskonala swoje metody produkcji, tworząc coraz to solidniejsze oraz ciekawsze artykuły idealne do domów prywatnych, do przemysłu oraz biznesu. W Pok-Bruk udowadniamy, że nowoczesna, tania kostka jest równie solidna, a co ważne, nie nadwyręża Państwa budżetu. Całkowity koszt kostki brukowej i jej cena z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczą ? nasz cennik jest tego najlepszym dowodem.

Kostka brukowa

Kostki brukowe Jadar nie są zwyczajne. Zostały bowiem wyposażone w system water protect Jadar, który oznacza, że nie niszczą się pod wpływem wody, nie są też śliskie po mniejszych lub większych opadach. Co więcej, tego typu produkty wytrzymują bardzo duże mrozy, nawet do -40 stopni Celsjusza. Nie pękają, nie ulegają innym zniszczeniom mechanicznym, a także nie tracą swej struktury, koloru oraz formy. Potrafią przetrwać długie lata wzmożonej eksploatacji. Wystarczy je jedynie odpowiednio dociąć i ułożyć, a można być pewnym, że staną się praktyczną ozdobą tarasu czy ogrodu. Na tym etapie potrzebna jest precyzja oraz pomysł i projekt. Dostarczeniem kostki brukowej zajmiemy się my.

Kostka brukowa. Nowoczesna czy klasyczna?

Czasy, w których kostka brukowa była jedynie szara i nudna już dawno odeszły w niepamięć. Teraz króluje różnorodność. Nasza oferta kostki brukowej nowoczesnej oraz klasycznej jest niezwykle bogata. Co więcej, powiększa się wraz z każdym rokiem. Obecnie naszym Klientom proponujemy produkty o standardowym ? kwadratowym lub prostokątnym kształcie ? a także okrągłą i owalną kostkę, jak również kilka nieregularnych, abstrakcyjnych form, które świetnie zaprezentują się we współczesnych ogrodach czy na nowoczesnych tarasach. Znajdą Państwo w naszym cenniku zarówno duże płyty, jak i znacznie mniejsze. Przykładowe wymiary to 7x14, 14x14, 14x21, 20x20x6 czy 50x50x6. Jednak rozmiarów jest znacznie więcej. Z pewnością znajdą Państwo u nas to, czego Państwo szukają.

A jakie są kolory kostki brukowej? Tutaj także panuje bardzo duża różnorodność. Proponujemy między innymi klasyczne granitowe, szare oraz czarne barwy. Jednak nie brakuje u nas także świeżych, jasnych, nietypowych odcieni. Są to między innymi kolory miedziane, bursztynowe, perłowe, kremowe czy ceglane lub rubinowe. W Pok-Bruk znajdą też Państwo barwy szmaragdowe, piaskowe czy platynowe. Nasza kostka brukowa może mieć również odmienne faktury. Raz jest wykonana z płyty płukanej, więc jest gładsza. Kiedy indziej jest chropowata i szorstka. Wybór zależy od Państwa preferencji. Zachęcamy do poznania cennika ? to właśnie tu znajduje się najtańsza kostka!

Jaka jest cena kostki brukowej?

Koszt i cena kostki brukowej zależne są od jej wielkości, koloru, faktury oraz dodatkowych opcji, takich jak jej docięcie, transport czy pomoc w stworzeniu projektu. Zazwyczaj ceny podawane są w przeliczeniu na m2 i te tańsze zaczynają się już od 24,99 zł brutto, a kończą na nawet 96 zł brutto. Im solidniejsza, grubsza, bardziej nietypowa kostka, tym bardziej jej cena wzrasta.

Ile kosztuje m2 kostki brukowej?
Pokaż:
21 42 63