Szara

Najbardziej popularna, najbardziej uniwersalna, a do tego najtańsza. Szara kostka brukowa nadal przoduje w wielu rankingach. Niemal każdy producent proponuje co najmniej kilka grubości oraz kształtów takiej kostki. W Pok-Bruk stawiamy na najlepszych, dlatego jesteśmy dystrybutorem renomowanej firmy Jadar, która nie ma sobie równych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się produkty 4-centymetrowe, 6-centymetrowe, 8- centymetrowe oraz 10-centymetrowe. Proponujemy małe, średnie, jak i duże rozmiary, dzięki czemu nasi Klienci mogą dowolnie wybierać i przebierać, by odnaleźć kostkę brukową, która w 100% spełni oczekiwania, a dodatkowo posłuży przez długie lata.

Kostka brukowa szara

Kostka brukowa szara najczęściej nie jest dodatkowo barwiona. Oznacza to, że jej powierzchnia jest odporna na ścieranie oraz utratę głębi koloru. Co więcej, taka klasyczna barwa pasuje do większości aranżacji. Tych ogrodowych, tarasowych, przydomowych, firmowych czy publicznych. Kostkę powinno dobierać się do odcienia elewacji, obramowania okien, koloru dachu lub stylu i barwy małej architektury ogrodowej. Szarość dopasuje się zarówno do jasnych, żywych i promiennych tonacji elewacji, jak i do zimniejszych oraz ciemniejszych odcieni. To, czy szara kostka sprosta Państwa oczekiwaniom, zależy także od Państwa prywatnych upodobań oraz przyzwyczajeń.

Kostka brukowa szara i jej kształty

Ze względu na powszechne zastosowanie kostki szarej, jest ona dostępna w wielu kształtach. Najczęściej można spotkać kwadratowe lub prostokątne. Jednak ciekawszą alternatywą są produkty trójkątne i owalne. Ciekawie prezentują się także kostki romboidalne oraz te o nieregularnych, niekiedy bardzo abstrakcyjnych kształtach. Można z nich stworzyć jedyne w swoim rodzaju kompozycje, które będą funkcjonalne oraz bardzo eleganckie, intrygujące lub przyciągające uwagę. Niektórzy z naszych Klientów sprawnie łączą szarą kostkę z grafitową lub czarną. Znaczna część takich projektów wygląda naprawdę dobrze. Ciemniejsze barwy dodają elegancji oraz wprowadzają różnorodność. Pozwalają także na tworzenie własnych wzorów.

Kostka brukowa szara jest również spotykana w wielu przestrzeniach miejskich, w tym na deptakach, chodnikach, jak również przed supermarketami, domami kultury czy innymi instytucjami kultury. Wydaje się ona naturalnym rozwiązaniem w przypadku wielu inwestycji. Stawiając na szary kolor, można być pewnym, że efekt finalny będzie zadowalający. Szara kostka nie wyróżnia się bardzo na tle gruntu, więc gdy jednak coś pójdzie nie tak, to nie będzie tego widać. Polecamy ten produkt osobom poszukującym czegoś uniwersalnego.

Pokaż:
21 42 63