Podjazdowa

Podjazd z kostki brukowej to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większe grono osób. Nie ma w tym nic dziwnego ? kostka na podjazd zapewnia większą wygodę i bezpieczeństwo poruszania się samochodem oraz nie wymaga ponoszenia dużych nakładów finansowych. Jedną z zalet podjazdów umiejscowionych w ogrodzie, przed garażem jest ułatwienie przemieszczania się. Na wybrukowanych drogach nie powstaje błoto w trakcie opadów deszczu, a ponadto nierówności określonego terenu zostają wygładzone.

Kostka na podjazd

Kostka na podjazd powinna posiadać określone parametry techniczne, które uchronią ją przed zniszczeniem się i sprawią, że przemieszczanie się wybrukowaną drogą będzie przyjemne oraz bezpieczne. Z tego względu wskazane jest, aby posiadała ona odpowiednią grubość zapewniającą odporność na obciążenia powstałe na skutek poruszania się pojazdami o dużej masie.

Kostka brukowa na podjazd powinna mieć od sześciu do ośmiu centymetrów grubości i być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Parametry te umożliwią zachowanie korzystnego wyglądu kostki przez wiele lat oraz tym samym uchronią właścicieli podjazdu przed poniesieniem dodatkowych kosztów wynikających z konieczności wymiany jej.

Warto dodać, że oprócz rodzaju wybranej kostki, równie ważnym czynnikiem wpływającym na trwałość podjazdu jest także sposób wykonania jego podbudowy. Podbudowa jest to warstwa, na której zostanie wyłożona kostka, natomiast w celu zrobienia jej najczęściej wykorzystuje się żwir, żużel lub mieszaninę piachów. Usytuowana w miejscach, po których będą poruszać się pojazdy samochodowe, powinna mieć grubość od 25 do 40 centymetrów.

Podjazd z kostki brukowej

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty. Jako że kostka stanowi wykończenie aranżacji ogrodu oraz w znacznym stopniu wpływa na jego wygląd, dbamy nie tylko o jakość i solidność wykonania produktów dostępnych w naszym asortymencie, ale również staramy się, by posiadały one duże walory estetyczne. Z tego względu decydując się na zrobienie zakupów za pośrednictwem naszego sklepu, bez problemu urządzisz ogród swoich marzeń, który będzie kusić swoją elegancją i wytwornością.

Gwarantujemy wysoką jakość produktów, szybką realizację złożonych zamówień oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z czystą przyjemnością odpowiemy na nie oraz w wyczerpujący sposób wyjaśnimy wszystkie nurtujące Cię kwestie.

Pokaż:
21 42 63