Big Ażur Stone

Big Ażur Stone
Big Ażur Stone
Big Ażur Stone
Big Ażur Stone
Big Ażur Stone
Big Ażur Stone
33,99 PLN /m2
NETTO 27,63 PLN

Opis

Kostka ażurowa i jej różnorodne zastosowanie

Kostka ażurowa to bardzo charakterystyczny typ kostki brukowej, który znajduje różnorodne zastosowanie w przemyśle, w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Wykorzystuje się ją do układania podjazdów oraz parkingów, ale dzięki swojej charakterystycznej budowie, idealnie pasuje także do umacniania rowów oraz skarp i nasypów. Lepiej przylega do gruntu, a jej ażurowe otwory stają się przestrzenią dla roślin, które lepiej się zakorzeniają i zaczepiają, a tym samym kostka mocniej się trzyma oraz nie osuwa. Jedyny w swoim rodzaju kształt sprawia, że po kostce dobrze poruszają się pojazdy mechaniczne, elektryczne oraz benzynowe. Wszystko dlatego, że kostka ta stabilizuje powierzchnię w różnych sytuacjach.

Kostka ażurowa - popularne rozwiązanie

Kostka ażurowa jest najczęściej romboidalna i w środku ma dosyć spory ażurowy otwór. Ta proponowana przez nas jest w całości wykonana z bezpiecznych oraz solidnych materiałów ekologicznych. Dzięki nim oraz dzięki specjalnej budowie wytrzymuje obciążenie do 40 ton. Można ją więc bez problemu stosować w miejscach, gdzie panuje duży ruch np.: na podjazdach firm transportowych czy przy halach przemysłowych lub magazynowych. Co więcej, produkt ten jest odporny na zniszczenia atmosferyczne oraz mechaniczne. Jest pokryty dodatkową powłoką chroniącą go przed wodą, a wystarczająca grubość sprawia, że kostka się nie zapada.

Kostka brukowa ażurowa. Kolory i wymiary

W ofercie sklepu Pok-Bruk oferujemy Państwu trzy najbardziej uniwersalne kolory kostki. Najbardziej klasyczny z nich, szary, z pewnością spodoba się wielbicielom klasyki oraz funkcjonalności. Alternatywą jest produkt czarny lub bordowy. Te dwa ostanie odcienie wnoszą powiew świeżości do aranżacji ogrodowych, publicznych czy przemysłowych. Nie tracą na swej uniwersalności, lecz zyskują na oryginalności. Mogą się Państwo o tym przekonać, przeglądając przykłady dotychczasowych realizacji. Dobrze dobrana i ułożona kostka wygląda naprawdę dobrze i intrygująco. Nie zawsze trzeba sięgać po standardowe rozwiązania.

Wymiary kostki bywają różne. W Pok-Bruk proponujemy Państwu najbardziej funkcjonalny rozmiar, który sprawdzi się w różnych aranżacjach. Nasze produkty mają 15x30 cm oraz 10 cm grubości. Dzięki temu łatwo i sprawnie się je układa, a co więcej, po prostu wyglądają dobrze. Nie są ani za duże, ani za małe. Ażurowe otwory są równomiernie rozmieszczone, dzięki czemu kostka dobrze stabilizuje grunt i w 100% spełnia swoją funkcję. Ceny zależne są od jej koloru. Klasyczna, szara kostka nie wymaga stosowania dodatkowych, profesjonalnych barwników, a co za tym idzie, jest tańsza. Można ją nabyć już za 33,99 zł brutto za m2. Nieco droższa jest kostka czarna i czerwona, choć i tu cena nie jest wielka, bo wynosi zaledwie 37,99 zł brutto za m2.

big stone azur 1

 

 

 

 

 

Podobne