Betonowa

Betonowa kostka brukowa to jeden z najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych do układania chodników bądź ścieżek na patio bądź w ogrodzie. Nie ma w tym nic dziwnego - wysokiej jakości kostka może prezentować się dobrze przez wiele lat, będąc przy tym doskonałą ozdobą i wizytówką właścicieli. Niemniej jednak, przy jej wyborze należy zwrócić uwagę nie tylko na walory estetyczne, ale również na parametry techniczne takie jak grubość i co za tym idzie ? wytrzymałość. W naszym sklepie pozytywnie zaskoczy Państwa nie tylko jakość, ale i cena oferowanej kostki.

Kostka brukowa betonowa

Kluczowym czynnikiem warunkującym, jaki rodzaj kostki betonowej najlepiej sprawdzi się w określonym miejscu jest jego przeznaczenie. Jako że ścieżki, po których będą poruszać się samochody nie mogą ulec zniszczeniu na skutek działania dużego obciążenia, powinny być wyłożone kostką, wytrzymałą na nacisk wytwarzany przez pojazdy posiadające dużą masę. Z tego względu wskazane jest, aby posiadała minimum sześć centymetrów grubości i była wykonana z wysokiej jakości materiałów (dla często użytkowanych dróg na przykład podjazdów usytuowanych przed garażem optymalną grubością jest osiem centymetrów).

Warto dodać, że oprócz prawidłowego doboru kostki brukowej, równie ważne jest solidne wykonanie podbudowy, na której będzie się znajdować. W tym celu najczęściej wykorzystuje się żwir, żużel czy mieszaninę piasków, przy czym na drogach, na których obowiązuje ruch samochodowy, powstała przy użyciu wyżej wymienionych materiałów warstwa powinna mieć od 25 do 40 centymetrów, z kolei na ścieżkach, po których będziemy przemieszczać się pieszo - od 10 do 20 centymetrów.

Kostka betonowa ? szeroka oferta

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty kostki betonowej. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy szeroki asortyment produktów, w którym znajdziesz kostkę dostępną w rozmaitych kolorach oraz posiadającą różnorodne motywy i wzory. Jako że naszym zdaniem element ten odgrywa dużą rolę w aranżacji ogrodu i stanowi jego wykończenie, staramy się, aby produkty, które kupisz za pośrednictwem naszego sklepu, posiadały duże walory estetyczne oraz były wykonane w staranny sposób.

Pragniemy również podkreślić, że oferujemy kostkę brukową w wyjątkowo korzystnej cenie. Naszym celem jest umożliwienie klientom urządzenia ogrodu marzeń, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych i z tego względu zapewniamy preferencyjne stawki. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z czystą przyjemnością odpowiemy na nie oraz doradzimy, jaki model kostki najlepiej sprawdzi się na Twoim tarasie lub w ogrodzie.

Pokaż:
21 42 63