4cm

Kostka brukowa 4 cm to najbardziej klasyczny produkt, który z powodzeniem sprawdza się w użytku prywatnym oraz w mniejszych, mniej wymagających inwestycjach. Jest to uśredniona grubość, która plasuje się pomiędzy bardzo lekkimi kostkami 2 cm, a tymi solidnymi i naprawdę grubymi 10 cm, które dobrze radzą sobie z ogromnymi obciążeniami oraz bardzo dużą eksploatacją. Tego typu produkt jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które poszukują czegoś dobrego, estetycznego, odpornego na czynniki atmosferyczne, a przy tym niedrogiego oraz łatwego w aranżacji i układaniu. 4-centrymetrowa kostka brukowa sprawdzi się też w ogrodach, w tym szczególnie na prywatnych podjazdach, ścieżkach, chodnikach, wokół skalniku czy na tarasie. Co ważne, jej cena jest również niezwykle przystępna.

Kostka brukowa - korzystna oferta

Kostka brukowa 4cm i jej cena ? ile wynosi? To zależy od rodzaju kostki. Najtańsze będą szare, klasyczne produkty, które można kupić już za 25zł brutto za m2. Nieco więcej kosztować będą barwione modele, w tym na przykład te: ceglane, rubinowe, platynowe, piaskowe, perłowe czy choćby czarne. Konieczność użycia profesjonalnych barwników, które przez lata zachowują świeżą barwę, to dodatkowy wydatek dla producenta. Takie kostki mogą plasować się między 30-40zł brutto za m2. Podobna kwota odnosi się do kostki brukowej o nietypowym kształcie, tzn.: owalnej, geometrycznej czy nieregularnej i abstrakcyjnej.

Wady i zalety kostki brukowej 4 cm

Kostka brukowa to produkt, na który powinny zdecydować się osoby, które nie oczekują wielkiej wytrzymałości. Osoby, którym w zupełności wystarczy standardowa trwałość i odporność. Nie ma potrzeby inwestować w grubszą kostkę, gdy będzie ona wyłożona jedynie na prywatnej ścieżce ogrodowej. Wtedy nacisk na nią nie jest zbyt wielki, więc produkt nie ulegnie szybko zniszczeniu. Co więcej, przy odpowiedniej eksploatacji, z pewnością przetrwa lata. Zaletą tej kostki brukowej jest także jej niewielka cena oraz łatwość układania. Produkt jest też szeroko dostępny oraz oferowany w różnych wersjach kolorystycznych oraz w ciekawych kształtach.

W ofercie Pok-Bruk znajdą Państwo klasyczne i nietypowe kostki brukowe 4 cm. Oferujemy zarówno bardzo proste, prostokątne i kwadratowe modele w szarym odcieniu, jak i nietuzinkowe produkty o finezyjnych oraz bardzo nowoczesnych kształtach. Spodobają się one osobom, które chcą umknąć powszechności oraz nudzie. Z pomocą takich produktów można stworzyć naprawdę unikatowe aranżacje, które staną się jedyną w swoim rodzaju estetyczną ozdobą ogrodu czy podjazdu, dlatego już teraz zapraszamy do poszukiwania tej idealnej kostki, która spełni Państwa oczekiwania. W przypadku pytań, czekamy na Państwa kontakt.

Pokaż:
21 42 63