Bloczki

Jakie jest zastosowanie bloczków betonowych? To oczywiste - są one niezbędne podcza budowy fundamentów. Wiele osób korzysta z popularnych cegieł ale również pustaków, jednak to właśnie bloczki betonowe będą dla nich korzystną i popularną alternatywną. Z naszej oferty mogą skorzystać wszystkie osoby zamieszkujące województwo mazowieckie. Cena bloczków nie jest wysoka, a mimo tego rozwiązanie to posiada szereg zalet, takich jak o wiele większy komfort pracy, czy też krótszy jej czas. Jednak na tym zalety bloczków betonowych się nie kończą.

Czym charakteryzują się bloczki betonowe? Oferta dla klientów z województwa mazowieckiego

Nazwa bloczku betonowego wzięła się z kształtu - bloczek przybiera formę prostopadłościanu oraz, co oczywiste z materiału, czyli betonu. Ich produkcja obejmuje różne klasy betonu, które różnią się od siebie w zależności od potrzeb wytrzymałościowych danego obiektu. Jednak najczęściej wykorzystywany jest beton B20 lub też B15. Mogą Państwo także zdecydować się na modele o różnych wymiarach - 25 centymetrów, 38 lub nawet mniejsze.

Dużą zaletą bloczków tego typu jest ich lekkość, wysoka izolacyjność termiczna i wytrzymałość. Bloczki te można poddawać autoklawizacji, znanej również jako utwardzanie, co podnosi ich wytrzymałość. Niezwykle często wykorzystuje się je jako główny materiał elementów konstrukcyjnych, podmurówek pod ogrodzenia oraz w każdym innym przypadku, gdy niezbędna jest wysoka wytrzymałość materiału i sprawność oraz szybkość pracy.

Bloczki betonowe - Mazowieckie. Zapraszamy do zakupów!

Bloczki betonowe wyróżnia również atrakcyjna, konkurencyjna cena. Ich zakup wychodzi znacznie korzystniej niż popularnych pustaków, kamieni czy też ceramicznych cegieł. Budowa bloczków jest też niezwykle przemyślana i efektywna. Zostały wyposażone w dodatkowe wnęki, które umożliwiają łatwe trzymanie, jak i wypusty, dzięki którym równe układanie kolejnych bloczków jest jeszcze łatwiejsze. Współcześnie można także spotkać wersje bloczków, w których znajdują się już wydrążone kanały na instalacje elektryczne.

Jeżeli są Państwo mieszkańcami województwa mazowieckiego, którzy poszukują trwałych i funkcjonalnych bloczków betonowych, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że w naszym asortymencie znajdą Państwo niezbędne i niezawodne materiały do tworzenia różnego rodzaju konstrukcji.

Pokaż:
21 42 63