Betonowe

Do murowania ścian, tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych, niezbędne jest wykorzystanie co najmniej kilku materiałów. Należą do nich między innymi popularne cegły czy też pustaki. Równie dużym zainetersowaniem cieszą się także bloczki betonowe. Znajdziecie je Państwo w naszej ofercie. Dlaczego warto postawić na bloczek betonowy? Przede wszystkim, dzięki zastosowaniu tych materiałów zyskujemy nie tylko większy komfort wykonywanej pracy, ale też oszczędzamy czas. Ponadto, cena bloczków w Pok-Bruk jest niezwykle korzystna, dlatego jesteśmy pewni, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu. Z przyjemnością odpowiemy również na wszelkie pytania, w tym: ile bloczków betonowych na m2?

Bloczki betonowe

Skąd wzięła się nazwa bloczku? Łatwo zgadnąć, że od jego kształu, jakim jest prostopadłościan oraz tworzywa, czyli betonu. Jesgo produkcja obejmuje różne klasy betonu. Różnią się one najczęściej w zależności od potrzeb wytrzymałościowych konkretnego obiektu, dlatego przed podjęciem decyzji o ich zakupie, należy dokładnie przeanalizować, jakie mamy potrzeby w odniesieniu do konkretnego budynku. Najczęściej, nasi klienci wykorzystują B20 lub B15. Co więcej, mogą Państwo wybierać spośród modeli bloczków 38 centymetrowych, 25 centymetrowych i mniejszych.

Bloczek betonowy - charakterystyka

Bloczek betonowy posiada niezaprzeczalnie wiele zalet. Do najważniejszej z nich należy lekkość bloczku oraz jego duża izolacyjność termiczna. Ponadto, bloczki te można poddać autoklawizacji, podnoszącej ich wytrzymałość. Co więcej, znajdują zastosowanie przy wykonywaniu elementów konstrukcyjnych, ale i w przypadku podmurówek pod ogrodzenia. Krótko mówiąc, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest zwiększona wytrzymałość materiału oraz sprawna i efektywna praca.

Nie muszą się Państwo obawiać, że cena bloczków będzie zawyżona. W porównaniu z pustakami, kamieniami czy cegłami ceramicznymi, jest ona niezwykle konkurencyjna. Niektóre bloczki zostały wyposażone w dodatkowe wnęki, umożliwiające łatwe trzymanie oraz wypusty, które ułatwiają równe układanie kolejnych bloczków. Mogą Państwo także zakupić wersje bloczków z wydrążonymi już kanałami, w których umieszcza się instalacje elektryczne. Zmniejsza to czas potrzebny na ich bruzdowanie.

Bloczki betonowe - ile na m2? Odpowiemy na każde pytanie!

Jeżeli poszukują Państwo trwałych i funkcjonalnych bloczków betonowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że asortyment dostępny w naszym sklepie spełni państwa oczekiwania. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań, takich jak m.in. "ile bloczków na m2" - do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pokaż:
21 42 63