Beton architektoniczny

Beton architektoniczny to trend, który już od dłuższego czasu gości w naszych mieszkaniach, biurowych wnętrzach, ale i obiektach komercyjnych oraz państwowych. Nic w tym dziwnego, ponieważ moda na beton architektoniczny pozyskała wielu zwolenników, szczególnie wśród osób ceniących sobie surowe i ascetyczne wnętrza. Najczęściej, beton architektoniczny wykorzystujemy na elewacjach budynków oraz wewnętrznych ścianach. To materiał, który szczególnie upodobali sobie miłośnicy przestrzeni nowoczesnych i minimalistycznych. Co więcej, jego cena za m2 z pewnością pozytywnie Państwa zaskoczy.

Beton architektoniczny m2 - czy jego cena musi być wysoka?

Jednym z powodów dla których część osób nie decyduje się na nabycie betonu architektonicznego jest obawa przed jego wysoką ceną za m2. Tymczasem okazuje się, że tego typu rozwiązanie można dostać również w atrakcyjnej ofercie, czego dowodem jest propozycja naszej firmy. Warto również wiedzieć, że beton architektoniczny posiada wiele zalet, spośród których na wyróżnienie zasługuje jego nieporównywalny z niczym innym charakter. Z całą pewnością podkreśli on modernistyczny styl danego wnętrza, sprawiając, że zyska ono oryginalny i przyciągający uwagę wygląd.

Korzyści wynikające z zakupu betonu architektonicznego

Wielu naszym klientom wydaje się, że zakomponowanie betonu w danej przestrzeni może być trudne. Nic bardziej mylnego. Sekret popularności i zarazem uniwersalności betonu architektonicznego tkwi w uniwersalnej kolorystyce. Dzięki temu, bez problemu można komponować beton z każdym innym zestawieniem kolorystycznym. Dlatego też, możemy spotkać aranżacje z wyrazistymi barwami, takimi jak czerwień lub fiolet, ale i nieco bardziej klasycznymi, delikatnymi, takimi jak biele czy wszelkie inne, pastelowe odcienie.

Warto również zaznaczyć, że beton architektoniczny wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością i ponadprzeciętną trwałością. Jest to więc inwestycja, która posłuży nam przez wiele lat. Produkcja betonu architektonicznego przebiega w charakterystyczny sposób. Wykorzystuje się do tego specjalne wzmacniacze, które gwarantują spójność konstrukcji i jej konkretny odcień, jaki chcemy uzyskać. Ponadto, materiał ten jest bardzo różnorodny i pamiętajmy, że nie musi występować wyłącznie w jednym odcieniu szarości. Dzięki temu, nasi klienci mogą dopasować rozwiązanie, które będzie całkowicie odpowiadało ich potrzebom i współgrało z otoczeniem, w którym beton ma się znaleźć.

Kraków Warszawa
Pokaż:
21 42 63