Uwaga! Nauka!

Obecnie pedagodzy, którzy każdego dnia zjawiają się w szkole nie mają łatwego zadania. Muszą tak skupić na sobie uwagę uczniów, aby w rzetelny i odpowiedni sposób przekazać im odpowiednią wiedzę. Znając dzisiejszych uczniów, jacy uczęszczają do placówek edukacyjnych na różnych poziomach – wiadomym jest, że nie mają oni łatwego zadania przed sobą. Dlatego nauczycielom potrzebne są odpowiednie materiały edukacyjne. To dzięki nim uwaga uczniów będzie lepiej skupiona i zaangażowana. Przydadzą się więc Nowa Era podręczniki, zeszyty ćwiczeń oraz dodatkowe materiały, które pedagog może samodzielnie dobrać. Wydawnictwa mają wiele ciekawych propozycji, jak chociażby programy multimedialne, dlatego jeżeli jest okazja, to należy z nich korzystać.

“Lubię to!”

Razem z Michałem Kęską uczniowie w klasie czwartej będą dalej poznawać zagadnienia związane informatyką. To jaki nacisk kładzie się dzisiaj na zajęcia związane z komputerami, u wielu osób starszych może budzić nie lada zdumienie. Wszystko przez to, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu, kiedy obecni rodzice dzieci chodzili do szkoły, to nie mieli tylu godzin informatyki. Dawniej takie cuda technologiczne było mocno ograniczone. Na szczęście szkoły idą z duchem czasu i teraz przykładają ogromną uwagę do tego, aby nauczyć uczniów wszystkich rzeczy, dzięki którym dzieciaki będą mogły rozwijać swoje pasje i umiejętności. Autor postarał się, aby stworzyć podręcznik jak najbardziej przyjazny uczniom, gdzie wszystkie zagadnienia są jasno i klarownie wytłumaczone. W środku znaleźć można wiele ciekawostek, które sprawią, że młodzi adepci będą chcieli w lepszy sposób poznać zagadnienia związane z tym przedmiotem.

“Do dzieła! 4”

Wszystko co o plastyce uczniowie wiedzieć powinni. Wydawać by się mogło, że rysowanie to właściwie…rysowanie. No tak, ale przecież są różne techniki rysowania. Można je poznawać w najróżniejszy sposób. Dlatego też o tym właśnie mówi ta książka, która została opracowana zgodnie z odpowiednimi wytycznymi. Dzięki tej książce uczniowie w klasie 4 chętniej będą zabierali się za samodzielne realizowanie poszczególnych prac plastycznych. Dzieci zapoznają się również z najważniejszymi elementami historii sztuki, ponieważ na to przewidziano osobny dział. W środku znaleźć można wiele barwnych i pięknie wykonanych dzieł prac plastycznych oraz zabytków, które kojarzone są również pracą twórczą rąk ludzkich. To bardzo dobry podręcznik, który chętnie wybierany jest przez nauczycieli.

Dzieci zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com